У шкірно-венерологічному диспансері планують відкрити стаціонар

У «Полтавському обласному клінічному шкірно-венерологічному диспансері» пропонують відкрити стаціонар.

Про це повідомили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

«На зараз у нас заключена угода з Національною службою здоров'я України. Придбано наступне звукове обладнання цифрова ультразвукова система, біохімічний каталізатор, апарат радіохвильовий хірургічний стаціонарне відділення в нас зараз не працює, працює тільки денний стаціонар. Тому в нас пакет тільки на амбулаторні послуги», — повідомила головний лікар КП «Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» Ірина Попова.

У відповідь директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак зауважив на необхідності відкрити стаціонар хоча б на кілька місць. Оскільки це єдиний заклад в області, який займається лікуванням шкірно-венерологічних захворювань. Також на комісії розглянули питання «Про затвердження обласної програми реконструкції та оснащення приймальних відділень лікарень, які надають спеціалізовану медичну допомогу». Депутати підтримали цю програму, її реалізація розпочнеться вже наступного року

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар