Verification: UONnuFHgGFDmPxG6d9AGhoCHSTgrn6JLbH13bR1X

"Вакцина або звільнення" - у соцмережі опублікували переписку з начебто Полтавського онкодиспансеру

19 березня у одній із полтавських груп в соцмережі Facebook виклали переписку із одним із лікарів обласного онкологічного диспансера, у якій вказано - у лікарні начебто змушують робити щеплення від COVID-19. А тим лікарям, хто відмовиться, загрожує звільнення з роботи.

Ці повідомлення надсилав буцімто лікар-онколог Артем Айкян, заступник головного лікаря медичного закладу.

Колеги-журналісти із видання "Коло" опублікували пояснення від головного лікаря онколікарні Ореста Вовка.

Примушувати вакцинуватись ми нікого не збирались, – каже Орест Вовк, очільник онкодиспансеру. – Так, я збирав колектив, проводив роз’яснення, що і як, чому важливо робити щеплення від ковіду, але мова про звільнення невакцинованих не йшла. Тому інформація, на мою думку, дещо перекручена та перебільшені наслідки невакцинування. Працівники просто ризикують у першу чергу собою та пацієнтами, адже заразитись можуть щодня будь-де, а для онкохворих коронавірус дуже небезпечний.

За словами Ореста Ярославовича, на 17 березня щеплення зробили 58 працівників диспансеру із 550. Також 282 лікаря вже перехворіли, тому поки що можуть не вакцинуватися.

Вакцинацію медикам закладу проводять в центрі ПМСД №1 на Половках, Орест Вовк серед тих, хто вже отримали першу дозу вакцини.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар