У центрі Полтави Пушкіна замінять на Котляревського

Бронзову скульптуру Олександра Пушкіна, яка знаходиться на перехресті вулиць Пушкіна та Гоголя, планують замінити на скульптуру Івана Котляревського.

poltavska-khvilia_xcwi/aQyfOcU7R.jpeg
Фото: poltava.depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила генеральна директорка Premier Hotel Palazzo Олена Шуліка.

«Настав час, коли підступна ідея “денаціоналізації” спрацювала навпаки. Ми всі перетворилися на єдину українську націю, прагнемо чути рідну мову, поринати в культурні скарби свого народу. Кожного дня зростає наша ненависть до окупантів, до тої дикої орди, яка нищить наші збудовані ретельно і з любов’ю міста і села, катує і вбиває мирних мешканців, не шкодуючи навіть дітей Ця ненависть дісталася найвищої напруги: ніщо не повинно нагадувати про цих “асвабадітелів”, носіїв “руського міра”.  Будемо виховувати своїх дітей патріотами рідного краю, своєї Батьківщини! Наш колектив підтримує пропозицію, щоб Пушкін коло нашого привітного дому поступився місцем шановному і почесному полтавцю І.П. Котляревському», – написала Олена Шуліка.

За її словами, нову скульптуру вже погодився виготовити львівський скульптор Володимир Цісарик. До слова, саме він створював кульптури Олександра Пушкіна та Миколи Гоголя, що нині розташовані у Полтаві.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар