У центрі Полтави розпочалася виставка ворожої техніки. Фото

23 вересня на Театральній площі розпочала свою роботу виставка ворожої техніки. Полтавці та гості міста можуть на власні очі подивитися на військову техніку росіян, або її залишки.

Серед експонатів ворожий танк Т-72, який знищили на півночі Полтавщини, БМП-1, який знешкодили неподалік села Довжик та інша техніка, підбита на перетині Полтавської області.

poltavska-khvilia_xcwi/Cc2PKs74g.jpeg
Танк Т-72
poltavska-khvilia_xcwi/mN-EFs74R.jpeg
Танк Т-72
poltavska-khvilia_xcwi/toLvIy7Vg.jpeg
БМП-1
poltavska-khvilia_xcwi/KGwdIynVg.jpeg
БМП-1
poltavska-khvilia_xcwi/E9ik5s7Vg.jpeg
БМП-1

Також на площу привезли ще один танк 7-72, який знищили під час Гадяцького сафарі. Тоді місцеві жителі закинули гранату Ф-1 у відкритий люк танку. Після цього у ворожого танка здетонував боєкомплект.

poltavska-khvilia_xcwi/DJiFIsnVg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/LHkrKy7Vg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/LH19Fy7Vg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/QpVcIy7Vg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/9nIdIsn4g.jpeg

Ще на виставці представлений уражений російський БТР-80. Цю техніку знешкодили бійці ЗСУ 3 березня неподалік села Московський Бобрик, на межі Полтавщини та Сумщини.

poltavska-khvilia_xcwi/gM-Rcs74g.jpeg
БТР-80
poltavska-khvilia_xcwi/AAQR5s7Vg.jpeg
БТР-80

За словами начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, на початку війни Полтавської та Сумської області заїхало близько 300 одиниць бойової техніки окупантів. Саме цю знищену техніку й привезли на виставку.

«ОВА організувала виставку цієї техніки для того щоб населення бачило подвиг військових, що вони роблять, як може виглядати техніка загарбників в Полтаві. Тільки в такому вигляді. Ця техніка могла сюди дійти. Саме наші герої бросали гранати, палили техніку. Один з танків, завдяки мешканцям, які розбірали міст, він звалився в Псел. Потім у цьому ж танку і загинули російські військові».

Усю військову техніку, яка перебуває на виставці, перевірили сапери та фахівці ДСНС. Також навколо знищеного важкого озброєння окупантів патрулюватиме тероборона та поліція. Виставка триватиме до 25 вересня.

«Після нашої перемоги буде сформований музей. Там будуть ці зразки. Наші герої змогли знищити і захопити 21 техніку на півночі Полтавщини. Ця техніка передана в лави ЗСУ і працює на перемогу. А це зразки, які не можуть працювати. Вони як приклад боротьби проти росії», — сказав Лунін.

Нагадаємо, що військовим Полтавщини передали чотири автівки.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар