«Укрзалізниця» повертає платний проїзд неевакуаційними поїздами та закордонними рейсами

Відсьогодні «Укрзалізниця» відновлення оплати поїздок неевакуаційними потягами та потягами, які прямують за кордон.

Евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички залишаються безкоштовними. Про це йдеться в телеграм-каналі «Укрзалізниці».

poltavska-khvilia_xcwi/wEUp6EP7g.jpeg

Як говорять в «Укрзалізниці», повернення до продажу квитків на міжнародні рейси дасть змогу пасажирам планувати свою поїздку заздалегідь, гарантовано забезпечити собі місця та дозволить виконати зарплатні зобов'язання перед поїзними бригадами:

«Ми також бачимо нормалізацію трафіку за кордон - близько 12 тисяч пасажирів на день замість 20 тисяч ще тиждень тому. А відтак ми систематизуємо процес посадки і вводимо можливість цивілізовано придбати квитки та оплатити послуги перевізника. Це дозволить нам у свою чергу виконати свої зарплатні зобов'язання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль».

Також в телеграм-каналі акціонерного товариства наголошують, що евакуаційні рейси «Укрзалізниці» всередині країни не потребують придбання квитків, посадка на поїзди безкоштовна.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар