Укрзалізниця придбає вагони, пристосовані для перевезення людей в інвалідних візках

Укрзалізниця придбає 37 пасажирських вагонів, пристосованих для перевезення людей в інвалідних візках. Закупівля проводиться за кошти, які вперше цього року були виділені компанії з Державного бюджету.

За словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, компанія отримає 100 вагонів. Їх поставлять протягом 2 років. Із цієї сотні 37 будуть пристосовані для перевезення людей на інвалідних візках.

«Ми збільшуємо кількість вагонів у далекому сполученні для подорожей маломобільних людей. Крім того, ми продовжуємо підвищувати інклюзивність залізничних вокзалів», — зазначив Іван Юрик.

Із Державного бюджету України буде придбано 20 пасажирських купейних спальних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, та 17 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда, повідомили в Укрзалізниці.

Крім того, відповідно до програми інклюзивності Укрзалізниці, впродовж 2020-2023 компанія спрямує понад 74 млн грн на облаштування залізничних об’єктів. Зокрема, це адаптація вокзалів та зупинних платформ для людей з інвалідністю, закупівля підйомних платформ і візків для вагонів тощо.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар