10 березня у режимі відеоконференції відбулася сесія Полтавської міської ради. Вперше з останніх виборів сесію скликав секретар міської ради Андрій Карпов. Адже Олександр Мамай через проблеми з законом не може обіймати керівні посади.
Отож, засідання почалося з переклички. Присутні 38 депутатів із 42. Відсутність окремих депутатів пояснюється поважними причинами.
Перед затвердженням порядку денного деякі депутати беруть слово та розповідають про проблеми, які потрібно на їхню думку вирішити першочергово.
Так, на наступній сесії запропонували вирішити на наступній сесії питання, пов'язані з комунальними підприємствами та проголосувати за програму, в якій закупівлі для військових будуть відкритими, а також послухати звіти про роботу комунальних підприємств
За затвердження порядку денного проголосували — 35 депутатів. На розгляд винесли 15 питань. Про найцікавіші ми розкажемо.
Про голосування в системі "Голос", яка діє в обласній раді. Підтримали 33 депутати, утрималися 5.
Про внесення змін щодо голосування в системі "Голос" та проведення засідань у змішаному форматі. Щоб ті, хто відсутній у місті міг долучатися до сесій офлайн дистанційно.
Підтримали 24 депутати, 11 утрималися.
Зауважимо, що на початку сесія більше нагадувала зібрання сонних мух. Багато депутатів вимикали зображення та звук і уже після того як до них зверталися з проханням проголосувати — перепитували про питання, що винесено на обговорення та голосували поза своєю чергою.
Про перейменування та найменування вулиць та провулків.
Юлія Городчаніна попрохала колег підтримати проєкт. Зауважимо, що питання стосується першої черги перейменування вулиць. Сюди входять назви з помилками та русизми.
За перейменування проголосували 32 депутати із 35. Тож чекаємо початку процесу перейменувань.
Затвердили також програму розвитку ЖКГ на 2023 рік.
Зміни у програмі «Організації підтримки стратегічних ініціатив та підтримки розвитку міста» стосувалися питання фінансів, які закладаються на Інститут розвитку міста. Зважаючи на корупційні скандали, пов'язані з ІРМ питання викликало багато обговорень.
Попри зіпсовану репутацію, зміни до програми підтримали 25 депутатів, утрималися 11. Рішення ухвалили.
Проголосували також за зміни у програмі про надання одноразової грошової допомоги мобілізованим, що зареєстровані на території Полтавської ТГ. Зміни стосувалися спрощення процедури подання документів. Рішення підтримали.
Окремим питанням проголосували за дострокове припинення повноважень депутатів міської ради Чміля Віктора Івановича та Гонтового Сергія Анатолійовича, які попередньо написали заяви.
Яблуком розбрату стало питання про включення Оксани Лазоренко до депутатських комісій. Більшість депутатів не голосували, деякі утрималися і рішення не прийняли. Це викликало обурення у депутатів. Зокрема, Олександр Удовіченко заявив, що Андрій Карпов на погоджувальній раді говорив зовсім інше, а Едуард Волков зауважив, що таким чином у Полтаві продовжується мамаївщина.
Далі буде.
Подякуй авторці!
Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.