Двох депутатів виключать з Полтавської міськради — питання розглянуть на сесії 10 березня

10 березня Андрій Карпов планує скликати комісію для прийняття постанов про дострокове припинення повноважень депутатів міської ради Чмеля Віктора Івановича та Гонтового Сергія Анатолійовича.

poltavska-khvilia_xcwi/2mhDj7a4R.jpeg
Сергій Гонтовий

Про це Андрій Карпов повідомив у своєму зверненні до Голови Полтавської міської територіальної виборчої комісії Юлії Щербань.

poltavska-khvilia_xcwi/gBNar7-4g.jpeg

Віктор Чміль

poltavska-khvilia_xcwi/rxzDe7-VR.jpeg
Фото: Полтавщина

Чміль Віктор Іванович обраний від політичної партії «Опозиційна платформа «За життя».

Він писав заяву на вихід з проросійської фракції ОПЗЖ та складання депутатських повноважень двічі поспіль з 2019 року, але заяву на сесію не виносили й відправляли до архіву.

Коли 22 грудня на позачерговій сесії Полтавської міськради розглядали питання про дострокове припинення повноважень мера Мамая, на сесію не з’явилися депутати «За Майбутнє», «ППЛ», Олександр Дедюхін з «ЄС», Віктор Чміль з «ОПЗЖ».

Сергій Гонтовий

Обраний від політичної партії «За майбутнє» Сергій Гонтовий був співвласником ТОВ «Старнайт», що орендувала Будинок дворянського зібрання, більше відомий в народі як «Котлярик», поки той не згорів.

Тоді Октябрський райсуд Полтави виніс вирок директору ТОВ «Старнайт» Олегу Устименку в справі щодо пожежі у колишньому кінотеатрі ім. І.П. Котляревського — стягнув 30 726 944 грн.

Прокурор запропонував суду ув'язнити Устименка на сім років та відшкодувати збитки, але суд не довів вину підсудного у загибелі людини й майнову шкоду в особливо великих розмірах, тому йому призначив штраф 17000 грн та позбавили права обіймати посаду.

poltavska-khvilia_xcwi/ORyzqn-Vg.jpeg
Олег Устименко (директор), Сергій Гонтовий та Олександр Калуцький (співвласники ТОВ «Старнайт» Фото: Полтавщина

Експерти довели, що «Тераса» не була тимчасовою спорудою, а була нерухомою спорудою. Прибудова розміщена з порушенням протипожежної безпеки й саме це стало причиною поширення вогню.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар