Зіпсований бюлетень і брак голосів: як Мамая з посади мера звільняли (ВІДЕО)

На позачерговій сесії розглянули чотири питання, які запропонували представники Координаційної Ради громадських організацій учасників АТО». Головне питання на сесії – оголошення недовіри міському голові Олександру Мамаю.

poltavska-khvilia_xcwi/PmwOq-T7R.jpeg

22 грудня на позачерговій сесії Полтавської міськради розглянули питання про дострокове припинення повноважень мера Мамая.

«За» проголосували 24 депутати, хоча для відставки потрібно було зібрати 28. Усього підготували 43 бюлетені. Не використали 19 бюлетенів, адже на сесію не з’явилися депутати «За Майбутнє», «ППЛ», Олександр Дедюхін з «ЄС», Віктор Чміль з «ОПЗЖ» та позафракційний Юрій Бублик. Водночас мер голосувати відмовився.

poltavska-khvilia_xcwi/cfoK3aT7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/v_oK3-o7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/zGAF3-T7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/TM0FqaT7g.jpeg

За словами Мамая, для висловлення недовіри міському голові потрібно 29 голосів:

«Коли минулого скликання у 2018 році мені оголосили недовіру я спілкувався із суддями Вищого адміністративного суду. Усе пройшло по процедурі, оскільки було 29 голосів. Тому щоби висловити недовіру міському голові потрібно 29 голосів, а не 28 голосів».

Окрім цього, депутати підтримали внесення змін до міськвиконкому. Рішення передбачає виключення десяти старост зі складу виконкому. Водночас відтепер до складу виконкому додали Тараса Лелюха з ГО «Рух ветеранів Полтавщини» та голову молодіжної ради Миколу Бутка.

poltavska-khvilia_xcwi/Hy153-TnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/CW15qaonR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/rWxc3-o7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/hP15qaT7R.jpeg

Наступне питання, яке підтримали депутати, стосується звернення до президента та Верховної ради щодо введення кримінальної відповідальності за колабораціонізм.

poltavska-khvilia_xcwi/m6Ec3ao7g.jpeg
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар