У Полтаві депутати виходять із фракції ОПЗЖ

Станом на 17 березня з фракції ОПЗЖ вийшла голова фракції у міськраді Оксана Деркач, депутат міськради Віктор Чміль і депутат Київської райради Артем Іванюк.

Проте Олег Панкратьєв, якого підозрюють його в підриві авторитету державної влади, залишається членом міськвиконкому. Також досі на посаді залишається очільник Подільської райради Сергій Білокінь.

poltavska-khvilia_xcwi/j12KITP7g.jpeg
Оксана Деркач та Ілля Кива

Про це повідомляє ІРТ.

17 березня міськвиконком відбувся не у повному складі. На засідання не з'явився член проросійської партії ОПЗЖ Олег Панкратьєв. За інформацією достовірних джерел телеканалу ІРТ, правоохоронці підозрюють його в підриві авторитету державної влади.

Після засідання виконкому міський голова Олександр Мамай прокоментував, що Панкратьєв залишається членом виконкому:

«Він є членом виконкому, але я не знаю, не додзвонилися йому. У нас є апарат, який додзвонюється всім членам виконкому... Що стосується Панкратьєва, я вважаю це напівпровокаційне питання».

Додамо, що фракцію ОПЗЖ вже почали залишати депутати. Так, 16 березня голова фракції ОПЗЖ у міськраді Оксана Деркач повідомила про свій вихід із фракції та заявила, що не має партійного квитка і тому не вважає себе членом партії.

Також про вихід із фракції повідомив депутат Київської райради та керівник КАТП-1628 Артем Іванюк.

Наразі у лавах партії кума Путіна досі залишається очільник Подільської райради Сергій Білокінь.

Як пише ЗМІСТ, заяву на вихід з проросійської фракції написав Віктор Чміль. У коментарі він пояснив, що також планує вийти з депутатського корпусу.

Пригадаємо, що донька нардепа Іллі Киви, якого нині підозрюють у державній зраді продовжує очолювати департамент з питань реєстрації. За словами Мамая, він зможе звільнити Катерину Киву тільки за її власним бажанням.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар