Мамай: Донька Іллі Киви працює керівником департаменту реєстрації і звільняти її не будуть

Донька нардепа Іллі Киви, якого нині підозрюють у державній зраді продовжує очолювати департамент з питань реєстрації та має доступ до відповідних документів. Це після позачергової чотирнадцятої сесії Полтавської міської ради підтвердив мер міста Олександр Мамай. Водночас міський голова зауважив, що наразі вона не виконує свої обов'язки, позаяк не може повернутись із закордону.

poltavska-khvilia_xcwi/VF-kpeLng.jpeg
«На сьогоднішній день Катерина Кива є керівником департаменту. На сьогоднішній день Катерині Киві, наскільки мені відомо, ніяких підозр немає. На сьогоднішній день Катерина Кива є доньокю Іллі Киви. Я вважаю, що до того, що робить Ілля Кива Катерина Кива ніякого відношення не має. Вона сьогодні просто не може повернутися в зв'язку з тим, що літаки не літають. І коли вона повернеться до своїх обов'язків, вона буде працювати до тих пір, поки сама буде приймати це рішення. Якщо вона прийме рішення звільнитися — я заперечувати не буду. Якщо вона не прийме це рішення — я просто так її звільняти не буду», — говорить Мамай.

Починаючи з січня Ілля Кива знаходиться за кордоном. З початку війни — у Росії, де неодноразово висловлювався на підтримку дій ворожої армії та війни в Україні. Ще 15 грудня в ефірі російської пропагандистки Скабєєвої він хвалив Путіна і кликав «звільнити Україну», а на передодні Нового року в ефірі тієїж пропагандистки закликав об'єднати Україну з мордором, фактично закликаючи до руйнування суверенітету України.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар