Полтавський нардеп Кива в ефірі російського телеканалу хвалив Путіна і кликав «звільнити Україну». ВІДЕО

Полтавські політики продовжують просувати наратив "братніх народів" та "війни Америки й Росії" на Сході України. У прямому ефірі російського телеканалу нардеп Ілля Кива компліментарно відгукується про президента Російської Федерації та закликає «врятувати» Україну від «згубного впливу Америки». За його словами українці вважають росіян братами, а те, що відбувається в країні — справа рук Заходу.

Ілля Кива в ефірі телеканалу Росія 1, що фінансується коштом Кремля

Тезисно подамо ключові моменти з його розмови з російською пропагандисткою Скабєєвою.

Насправді Україну окупували ще в 14 році, коли був державний переворот. З того часу пропала і зникла незалежність, і Україна поступово перетворилася в колонію.
Більша частина українців, здорова частина українців, завжди буде вважати росіян своїми братами. Ми занадто сильно переплетені.
Те, що сьогодні ви бачите, це всього лише дії Заходу. Бо Захід не може вибачити Росії те, що вона не розвалилася.
Народ України чекає звільнення від агресії з боку Заходу і знищення нашої країни.

Під час інтерв'ю Кива кілька разів зауважив, що з великою повагою ставиться до російського президента та його діяльності. Разом із ведучими програми вони жартують над діяльністю Служби Безпеки України та насміхаються над Володимиром Зеленським, мовляв, навіть якщо той і вживав наркотики — для артистів це звичайна справа.

Окрім того, нардеп назвав прізвища чиновників, які, за його словами, вживають наркотичні препарати. Серед них Заступник глави МВС Гогілашвілі.

Зауважимо, що Ілля Кива виголосив наративи, дуже схожі на ті, які раніше озвучив полтавський міський голова Олександр Мамай в інтерв'ю одного з проросійських телеканалів.

Що говорив Мамай:

Його висловлювання збурило полтавських ветеранів АТО та ООС. Заручившись підтримкою депутатів міської ради вони провели акцію протесту, та розпочали збір підписів за скликання позачергової сесії та висловлення недовіри меру Полтави. Мамай спочатку пообіцяв зустрітись із ветеранами, та зрештою не прийшов.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • З
    Зоч
    23 груд.
    За наші гроші цей пройдисвіт лиже задниці окупантам, який позор, де наша влада ,де СБУ. хто його вибирав? Полтава, який сором.
    Відповісти