Мамай проігнорував зустріч з ветеранами: вони вимагають його відставки. ВІДЕО

Попри анонсовану мером Полтави Олександром Мамаєм зустріч з ветеранами з приводу його проросійських висловлювань, сам очільник міста на діалог з учасниками війни не з'явився.

poltavska-khvilia_xcwi/2FuziY2nR.jpeg

Відтак обурені ветерани вимагають відставки Мамая з посади, а опозиційні депутати мають намір скликати позачергову сесію, на якій хочуть розглянути питання недовіри до мера міста.

Нагадаємо, що після ранкової акції протесту біля міської ради Олександр Мамай пообіцяв Андрію Карпову, що прибуде до міської ради о 15.00, аби зустрітися з ветеранами.

Відтак група ветеранів о 15:00 прибула до кабінету мера Полтави, проте на місці його не виявилося. У зв'язку з цим ветерани почали вимагати негайної відставки Мамая, а присутні на місці депутати ПМР прямо в коридорі почали збирати підписи з вимогою скликати позачергову сесію міської ради 31 грудня.

На цій сесії планують розглянути одне питання: про висловлення недовіри Олександру Мамаю. За інформацією "Полтавської хвилі", станом на момент виходу публікації під поданням поставили свої підписи депутати Ігор Скляр, Юліан Матвійчук та Вікторія Лоза. Водночас за словами представника "Руху ветеранів" Тараса Лелюха, депутати від "Європейської солідарності" досі не ухвалили рішення, чи підтримають вимогу про висловлення недовіри Мамаю.

poltavska-khvilia_xcwi/Q1iJmLh7R.jpeg

За словами секретаря міської ради Андрія Карпова, "ЄС" наразі вимагає публічного звіту Олександра Мамая про його проросійські висловлювання.

Нагадаємо, що 9 грудня відбулася координаційна рада учасників АТО Полтавщини, де вирішили 3 питання:

  • звернутись до депутатів міськради зібрати позачергову сесію з приводу недовіри міському голові;
  • звернутись до голови держаної адміністрації й до голови облради дати офіційну оцінку діям мера;
  • звернутися до депутатів Верховної ради із вимогою прискорення прийняття закону про колаборантів.
"Хочу звернутись до всіх керівників політичних партій. Ми самі на своїй рідній землі, ми самі будемо вирішувати як нам жити, з ким нам жити. У нас з собою звернення до кожного депутата міської ради. Зараз необхідно зібрати 14 голосів для того, щоб оголосити позачергову сесію. Позачергову сесію хочемо призначити на 31 грудня. Якраз ми побачимо хто з депутатів за, хто проти. І хто з депутатів вважає війну російсько-українською, а хто російсько-американською. Буде одне питання на позачерговій сесії. Про висловлення недовіри міському голові міста Полтави. Ще хочу звернутись до журналістів: ви власники, не перекупники, будьте людьми. Тому що сьогодні читаю і вже все по-іншому. Ми говоримо про війну. Про Україну. Наразі 15 година, нас чекає мер як і обіцяв", сказав представник руху ветеранів УкраїниТарас Лелюх.
poltavska-khvilia_xcwi/ICWTmLh7R.jpeg

Нагадаємо, що днями Олександр Мамай в коментарі проросійському телеканалу "Наш" заявив, що в Україні "воює США проти Росії", та висловив жаль з приводу того, що "брат іде на брата".

Така позиція мера Полтави викликала обурення громадськості, а низка організацій почала вимагати відставки мера Полтави. Водночас проєкт "Миротворець" вніс Мамая до своєї бази.

Разом з тим на російських пропагандистських каналах підтримали позицію мера Полтави.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар