В Лохвиці встановили контейнери для піску та піщано-сольової суміші

На центральних вулицях міста Лохвиці встановили 15 контейнерів для зберігання та використання піску та піщано-сольової суміші. Встановленням займалось комунальне підприємство «Добробут-сервіс».

Як повідомляє ЛохвицяNEWS, ці контейнери виготовлені зі спеціального матеріалу, який дає змогу тривалий час використовувати їх без втрати якості. Контейнери не псуються під впливом температурних перепадів, опадів та ультрафіолетового випромінювання.

poltavska-khvilia_xcwi/1eKcjHpnR.jpeg
фото ЛохвицяNEWS

Завдяки появі таких контейнерів на вулицях міста, працівникам комунальних служб у холодну пору буде простіше забезпечувати належний стан доріг та тротуарів.

Варто зауважити, що в Полтаві до сьогодні немає подібних рішень для зберігання й використання протиожеледних сумішей. Нині піско-сіль ще й досі лежить на складі. Зі слів заступника міського голови Євгена Рички, цьогоріч її закупили близько 100 тонн. Протиожеледну суміш, яку також використовують працівники ЖКГ для посипання прибудинкових територій, в обласному центрі традиційно висипають просто на узбіччя та газони. Треба зауважити, що внаслідок такого використання піщано-сольової суміші відбувається забивання зливових каналізацій, засолення ґрунту і, як наслідок, загибель рослин, висока корозія металевих конструкцій, додаткові витрати міського бюджету на ремонт доріг, ліній електропередач, прибирання і вивезення піску і т. д.

До слова, ми писали про те, чи готова Полтава до зимового періоду.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар