В Україні продають підроблені документи про вакцинацію – МОЗ

В Україні все частіше повідомляють про купівлю підроблених міжнародних свідоцтв про вакцинацію, а також довідок про протипоказання до щеплення.

На цьому наголошує пресслужба МОЗ України.

Підробка документів про вакцинацію є порушенням закону та карається законом. Окрім цього, наявність людей із фальшивими документами становить загрозу для здоров’я та життя інших.

Якщо людину з підробним свідоцтвом депортували з-за кордону, це прикро, але не смертельно. А от якщо така людина, користуючись довідкою, інфікувала коронавірусною хворобою стареньку чи старенького, вагітну жінку чи онкохворого, наслідки її дій можуть бути вкрай важкі, – йдеться у повідомленні.

Зараз готується законодавчий акт про посилення відповідальності за підробку медичних документів, а Міністерство охорони здоров’я разом з Національною поліцією України, Службою безпеки України працюють над виявленням випадків підроблення документів про вакцинацію, усі вони ретельно розслідуються.

МОЗ звертається до всіх громадян: якщо вам відомі випадки продажу підробних документів про вакцинацію, повідомляйте про них в поліцію.

Нагадаємо, що за минулу добу на Полтавщині діагностували 134 нових випадків захворювання на коронавірус

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар