У полтавських відділеннях Укрпошти почали вакцинувати пенсіонерів

Люди поважного віку відтепер можуть отримати щеплення від COVID-19 у відділеннях «Укрпошти»

«Максимально полегшуємо та наближаємо вакцинацію до людей, які найбільше вразливі до коронавірусу. Відучора запустили тимчасові пункти вакцинації у 32 відділеннях «Укрпошти» на всій території області. Сьогодні їх працює понад 50. У них уже отримали щеплення 830 літніх людей! Полтавщина — у трійці лідерів за цим показником», — зазначив Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов додав, що графіки й адреси відділень, де розгорнуті тимчасові пункти щеплення, можна дізнатися у місцевих центрах ПМСД. У відділеннях «Укрпошти» вакцинуватимуть не тільки людей літнього віку, а й усіх охочих.

Заступник директора з розвитку мережі Полтавської дирекції АТ «Укрпошта» Павло Шестопал зазначив, що кількість відділень, де проводять вакцинацію, будуть збільшувати.

«У нас в опрацюванні всі відділення мережі «Укрпошта»  по полтавській дирекції. Спільно з Департаментом охорони здоров’я ОДА контролюємо виїзди бригад на те чи інше відділення, для того, щоб попередити пенсіонерів населеного пункту про можливість вакцинації. «Укрпошта» – це підприємство, відділення якого є практично в кожному населеному пункті області, і ми можемо охопити майже весь регіон. Плануємо щоденно збільшувати кількість пунктів та кількість вакцинованих як серед людей похилого віку, так і наших працівників», — сказав Павло Шестопал.
Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар