В укритті полтавського дитсадка встановили відра замість біотуалету

В укритті дошкільного закладу «Червона гвоздика» замість вбиральні адміністрація встановила пластикові відра, а замість перегородки — дерев'яний мольберт. Після відповідної перевірки депутат Едуард Волков планує винести на комісію питання щодо ремонту укриття та встановлення біотуалету.

poltavska-khvilia_xcwi/b0H7JqEVg.jpeg

24 квітня депутати Едуард Волков та Тарас Бойко перевірили дитсадок №80 «Червона гвоздика». Перевірку ініціювали після скарг батьків.

Депутат Волков каже, що в укритті дитсадка замість біотуалету встановили відро. «Туалет» спробували перекрити дерев'яним мольбертом.

«В укритті навіть біотуалету немає. Тобто, стоїть ширма з мольберта, пластикові відра. Тобто, 100 дітей йдуть в укриття, сидять і дивляться, як у когось голова стирчить з-під мольберта. Яка це психологічна травма для дитини може бути?».

Також батьки скаржилися депутатам на керівництво дитсадка. Зокрема, щоб вирити яму під туалет на випадок блекауту адміністрація закладу збирала по 50 грн зі співробітників.

«Оці туалети, які вони у випадку блекауту по всьому місту копали. Збирали співробітникам дитсадка 50 грн за риття ями. Нині ця яма накрита шифером біля дитячого майданчика».

Надалі депутат Волков планує винести на профільну депутатську комісію два питання. Перше щодо невідповідності керівника займаній посаді. Друге — внести дитсадок у перелік ремонту укриттів та встановлення туалетів.

Також депутат планує звернутися до правоохоронців щодо отримання гуманітарної допомоги та штатного розпису.

«У 90% в актах взагалі не зрозуміло від кого ця гуманітарка приймалася. Тобто, є комісія, яка приймала в дитсадку, але немає підпису від другої сторони. Штатні одиниці одні, але людей працює менше. Але це можуть встановити лише правоохоронці органи, коли перевірять бухгалтерські документи і журнали. У прямому підпорядкуванні директора працює охоронцем її чоловік».

Нагадаємо, що біля шкіл міста на випадок блекауту встановлювали вбиральні.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар