На випадок блекауту у полтавських школах ставлять вбиральні на вулиці

Майже у всіх школах Полтави, які обладнали під пункти незламності, встановлюють дерев'яні туалети на вулицях на випадок блекауту.

poltavska-khvilia_xcwi/sL2RCe2Vg.jpeg
Фото: Telegram Фонтанзамільйон

Про це розповіли у міській раді 16 січня під час звітування головних розпорядників бюджетних коштів за 2022 рік.

Заступник міського голови Валерій Пархоменко повідомив, що відповідне розпорядження отримали від голови ОВА.

«Полтававодоканал сказали, що у разі повної відсутності електроенергії насосні станції не спрацюють і не зможуть відкачувати каналізацію. Тому нам запропонували робити вбиральні на вулиці, але до блекауту їх не використовувати. Скажу навіть більше, що нам рекомендували робити вбиральні у спальних районах прямо на колекторах, бо на дві-три години все одно даватимуть воду і відкачуватимуть. Ми звернулись також до екологічної служби, щоб вони надали рекомендації де встановлювати у кожному конкретному навчальному закладі», — сказав чиновник.

За його словами, вбиральні встановлювали господарським способом, тобто працівники школи займалися цим самостійно з власних матеріалів. Валерій Пархоменко наголосив, що це робили сторожі, завгоспи, робітники тощо, але не вчителі. Деяким закладам міськрада закупила дошки й інші матеріали.

У школах, на території яких немає колекторів, копатимуть вигрібні ями. Такі туалети поставили майже у всіх школах, які готуються приймати людей у разі блекауту.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар