Вбивцю охоронця кафе «Ботанік» позбавлять волі на 15 років

15 квітня оголосили вирок полтавцю Віктору Малому, який ще у 2019 році застрелив охоронця кафе «Ботанік» Миколу Суслу. Засудженого позбавили волі на 15 років.

poltavska-khvilia_xcwi/Fh_8g98nR.jpeg
Віктор Малий на одному з перших судових засідань

При цьому, Віктор Малий своєї вини так і не визнав, передає телеканал «Суспільне».

Справу щодо вбивства охоронця полтавського кафе «Ботанік» у суді розглядали понад два роки. Віктора Малого звинувачували у причетності до загибелі людини, незаконному зберіганні боєприпасів та підробці документів. Урешті-решт колегія Октябрського суду виголосила йому вирок.

«За сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Малому Віктору Григоровичу покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років», – виголосив суддя Октябрського райсуду Полтави Віталій Микитенко.

Про позбавлення волі, під час судових дебатів, які були 14 квітня, клопотав прокурор Григорій Гринь.

«Під час судового розгляду були досліджені всі матеріали, які були зібрані під час досудового розслідування. Це і допити свідків, і експертизи, і відеозаписи, які були вилучені під час проведення слідчих дій. 15 років позбавлення волі – це максимальна межа для злочину, який був вчинений Малим», – зауважив прокурор Григорій Гринь.

Своєю чергою, адвокат Малого Олександр Рябоконь вину обвинуваченого вважав недоведеною і просив виправдувального вироку. Також зазначив, що на рішення суду подадуть апеляцію.


Трагедія з Миколою Суслою сталася у 2019 році. Тоді він працював охоронцем кафе «Ботанік». 6 серпня близько 23:30 камери спостереження зафіксували чоловіка, який справляв нужду біля закладу, а на зауваження Сусли витягнув пістолета і двічі вистелив. Кулі потрапили в спину і голову.

Особу нападника Віктора Малого встановили завдяки записам із камер спостереження.

Як передає Газета.юа, сусіди описують Віктора як конфліктного, відлюдькуватого любителя випити. Він тримав вдома собак, які кілька разів нападали на людей. Також мав незаконну зброю, яку іноді «світив» на вулиці. Окрім цього, працював лікарем, але втратив роботу через те, що продавав рецепти на інгредієнти для наркотичних речовин.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар