У Полтаві довічно ув'язнили чоловіка, який жорстоко вбив батьків

29-річного місцевого жителя, який у липні 2019 року вбив своїх батьків, засудили до довічного ув'язнення.

Про це повідомили у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

Чоловіка визнали винним у двох умисних вбивствах, одне з яких вчинене з метою приховати інше, та умисному знищенні майна шляхом підпалу (ч. 1 ст. 115, п. 9 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 194 КК України).

«Через пристрасть обвинуваченого до азартних ігор, що призводило до фінансових боргів у родині, між ним та батьками часто виникали конфлікти. У липні 2019 року після з’ясування стосунків син вдарив сокирою по шиї батька, який перебував у флігелі, а невдовзі за допомогою сокири та ножа позбавив життя матір, яка спала в будинку», — повідомили у прокуратурі.

За висновками експертів, кожному з батьків нанесли більше 15 ударів, несумісних із життям.

«З метою приховування кримінальних правопорушень син підпалив флігель і будинок та з місця події зник, а коли побачив рятувальників, яких викликала сусідка, повернувся додому та навіть допомагав гасити пожежу, — повідомили у прокуратурі, — Ураховуючи, що вбивство найрідніших людей зловмисник скоїв у період іспитового строку, будучи засудженим за крадіжки, суд першої інстанції призначив йому покарання за сукупністю злочинів».

До набрання вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.

Нагадаємо, що засуджений — Віталій Глазунов, який 6 липня 2019 року вбив своїх 50-річних батьків Тетяну й Олега в селі Ковалівка, за 10 км від Полтави. На слідчому експерименті він показав, як у флігелі зарубав батька сокирою, а потім ножем вбив матір, яка спала у хаті. Тіла чоловік обгорнув ганчір'ям і підпалив. Про це повідомляли у виданні Gazeta.ua.

Нагадаємо, що поліція Полтавщини знайшла вбивцю

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар