«Велике будівництво»: на Полтавщині завершили реконструкцію відділення невідкладної медичної допомоги

У межах «Великого будівництва» завершили будівельні роботи у відділенні невідкладної медичної допомоги в Хорольській ЦРЛ.

Про це повідомляє 16 березня пресслужба Полтавської ОДА.

На початку лютого Хорольська ЦРЛ отримала декларацію про готовність відділення невідкладної медичної допомоги. Приміщення збудували шляхом реконструкції приймального та травматологічного відділень закладу. У березні у відділення завезли рентгенапарат. До кінця березня планують отримати комп’ютерний томограф.

У 2020 році на реконструкцію держава виділила 6,2 млн грн. Дозвіл на будівництво отримали навесні. Будівництво завершили наприкінці 2020 року.

За словами головного лікаря Хорольської ЦРЛ Михайла Винограда, у відділенні можуть приймати 50 хворих. У межах реконструкції провели капремонт приміщення, обладнали вентиляцію, підготували кабінет для КТ.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомляє, що наразі тривають роботи в 6 приймальних відділеннях лікарень у Гадячі, Горішніх Плавнях, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Полтаві:

«Всі вони будуть такими ж сучасними й потужними, як приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення хірургічного корпусу в обласній лікарні імені Скліфосовського, які ми відкрили наприкінці минулого року».
poltavska-khvilia_xcwi/EMV0DgQMg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/TH40vgQMR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/wI40DgQGR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/7I4AvgQGR.jpeg
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар