Від Гепрокурора вимагають перевірити, куди пішли гроші за ремонт дороги Кременчук-Горішні Плавні

Відремонтована минулого року дорога Кременчук-Горішні Плавні почалася сипатися, на ній з’явилися ями. Зокрема, багато ям на відрізку ділянки дороги від моста до залізничного переїзду. Стан дороги викликав обурення жителів обох міст.

Народний депутат Мовчан повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що замовником послуг з ремонту даної ділянки і її балансоутримувачем є ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області”. Головним підрядником, який протягом 2019-2020 років здійснював ремонт дороги, загальна вартість якого склала близько 40 млн грн коштів платників податків, є компанія ТОВ “Трансресурси”.

Нардеп звернувся до Голови Офісу Президента України з пропозицією ініціювати перевірку якості ремонту об’єктів, який виконувався під прапором Програми Президента “Велике будівництво” в Полтавській та інших областях України. А від Генерального Прокурора України і Держаудитслужби вимагає провести перевірку ефективності використання бюджетних коштів при здійсненні ремонту дороги Кременчук-Горішні Плавні.

Агентству місцевих доріг Полтавської області ставиться задача невідкладно вжити дії щодо виправлення і повторного ремонту ділянки дороги Кременчук-Горішні Плавні.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар