Відеоспостереження, нові райвідділи поліції та проблеми із кадрами: про що говорив новий начальник поліції Полтавщини

7 грудня в ГУ НП у Полтавській області відбулася перша пресконференція новопризначеного начальника поліції області Євгена Рогачова.

poltavska-khvilia_xcwi/tvcfYp2nR.jpeg
Керівник поліції Полтавщини Євген Рогачов

Новопризначений начальник розповів про нові проєкти, які планують запровадити в області, зокрема встановлення системи Custody Records. Система працюватиме у районних управліннях та райвідділах поліції. Нині Custody Records запроваджується в Горішніх Плавнях, а проєкт фронт-офісу у Полтавському райуправлінні поліції Київського району.

«Custody Records будемо впроваджувати у кожному відділку для того, щоби при вході до відділку поліції люди постійно були у приміщенні, які передбачені для відповідного написання заяв, надання пояснень, спілкування. Щоби усе було під постійною відеофіксацією», — розповів начальник поліції.

Також Рогачов розповів про створення централізованої мережі відеоспостереження в населених пунктах. Мережа працюватиме за принципом «Безпечного міста». Наразі в області вже працює 1 тис. 140 камер відеоспостереження.

«Наше завдання і наша мета — підняти на найвищий рівень довіру громадян і щоби громадяни не сприймали нас як той орган, який лише карає, а й допомагає», — сказав Євген Рогачов.

За словами начальника поліції, в області хочуть запровадити чат «Чужинець в громаді». У соцмережі мешканці громади зможуть повідомити про насильство в родинах.

Також на пресконференції начальник поліції прокоментував проблему із кадрами в поліції:

«Уже напрацьований алгоритм. Будемо частіше оголошувати конкурс, будем набирати молодь, яка хоче працювати, яка хоче щось змінити у нашій області. Будемо чекати на новобранців. Щодо фінансового забезпечення, то ми є органом, який існує лише за кошти державного бюджету. Мені відомо, що вживаються певні заходи Міністром внутрішніх справ щодо збільшення грошового забезпечення працівників поліції».

Нагадаємо, що 3 грудня представили нового керівника обласного управління Нацполіції

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар