На Полтавщині представили нового керівника обласного управління Нацполіції

Євген Рогачов став новим керівником поліції Полтавської області.

poltavska-khvilia_xcwi/YhigUih7g.jpeg
Євген Рогачов

Відсьогодні, 3 грудня, начальником Головного управління Національної поліції в Полтавській області став полковник поліції Євген Рогачов. Про це повідомляють на сайті Полтавської ОДА.

poltavska-khvilia_xcwi/zw0gUm27R.jpeg
Фото - ОДА

Майже чотири місяці Полтавщина була без начальника обласного управління Нацполіції. Іван Вигівський, попередній очільник поліції Полтавщини, проходить службу на посаді начальника ГУ НП у місті Києві. Про це розповів Голова Національної поліції України Ігор Клименко:

«Після низки співбесід вибрали нового очільника. Кілька кандидатів було на цю посаду. Євген Рогачов до призначення обіймав посаду заступника начальника ГУНП у Черкаській області».

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив на тому, що обласна влада завжди готова співпрацювати з правоохоронцями, підставляти плече й усіляко підтримувати.

«Діє обласна Комплексна програма щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи, якою передбачена підтримка органів поліції. Цього року за кошти державного й обласного бюджетів придбали понад 20 автівок для територіальних підрозділів регіону. Завдяки спільній роботі створена «Безпечна Полтавщина» — найбільший проєкт цифровізації області, реалізацію якого продовжимо й надалі», — зазначив Олег Синєгубов.

Євген Рогачов запевнив, що правоохоронці області й надалі продовжать ефективно працювати й виконувати поставлені Міністерством внутрішніх справ і Національною поліцією України завдання щодо боротьби зі злочинністю у всіх її проявах і сферах діяльності.

poltavska-khvilia_xcwi/ZseR8m2ng.jpeg
Фото - ОДА

А тим часом в Полтаві вже вкотре змінюють проєкт реконструкції Корпусного саду. На останнє корегування планують витратити мільйон гривень.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар