Військові Влад і Паша святкують річницю і мріють, що держава визнає їхнє право на сімʼю

Рік тому розпочалися стосунки Павла Лагойди і Владислава Поліщука — військових, які згодом стали обличчям боротьби за закон про цивільні партнерства.

poltavska-khvilia_xcwi/C5EZRl8VR.jpeg

Нещодавно хлопці заручилися й поділилися з «Полтавською хвилею», що мріють усиновити дитину. Сьогодні пара святкує першу річницю, хоча й не може провести цей день разом.

До початку повномасштабного вторгнення Павло був на строковій службі, а коли росіяни почали свій безуспішний та провальний бліцкриг, їхній підрозділ одразу перекинули на оборону Бучі. Нині він виконує бойові завдання на сході країни та зможе демобілізуватися лише після завершення війни. Його наречений Влад теж у війську.

Закохані боронять країну в різних підрозділах, але планують перевестися до одної військової частини, аби мати можливість бачитися частіше.

«Полтавська хвиля» у свою чергу вітає наречених і бажає успіхів у боротьбі проти російської навали та за реалізацію власних прав.

poltavska-khvilia_xcwi/uVLiglU4g.png

Раніше ми писали, що мама Павла отримувала погрози з невідомого номеру, а незнайомці фотографували її будинок. Жінка звернулася до правоохоронних органів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 3 коментаря

Написати коментар
 • Є
  Євгеній
  18 трав.
  Нехватало тільки гомиків в ЗСУ, навіщо таке поширювати в новинах? Бо ми йдемо у Європу?
  Відповісти
 • В
  Влад
  21 трав.
  Блювати від такого тягне. Куди котиться світ? Завтра нормальні сім'ї будуть поза законом!
  Відповісти
 • Н
  Наташа
  24 трав.
  Паша и Влад очень классные ребята, яобщабсь с ними. Это добрые, отзывчивые люди! Кому какое дело до их сексуальный жизни? Люди любят друг друга и никому не мешают.
  Відповісти