Вірка Сердючка і «народна провідниця»: Андрію Данилку виповнюється 47

2 жовтня святкує День народження відомого шоумена, артиста, телеведучого, актора і просто полтавця Андрія Данилка.

Новини.LIVE підготували рідкісні фото Данилка з сімейного альбому артиста.

Як ми вже вказували вище, Андрій Данилко народився в Полтаві. За його словами, він ніколи не мріяв про перевтілення: «Уже в дитсадку не вірив в Діда Мороза. Але мені завжди хотілося мати такі, як у нього, шубу і бороду».

poltavska-khvilia_xcwi/btLqXmvnR.jpeg

Він з дитинства був скромним, сором'язливим хлопчиком, не вчився на відмінно, проте завжди активно брав участь у шкільних концертах (а навчався він саме у школі №27) та у місцевій команді КВК. Кажуть, що саме у школі він познайомився із Вірою Сердюк - сидів з нею за однією партою. І саме її ім'я та прізвище стали потім іменем для Вєрки Сердючки.

poltavska-khvilia_xcwi/TTz2CmDng.jpeg

Одразу післі школи Андрій Данилко не зміг вступити ні в музичне училище, ні в педагогічний інститут. Також він спробував потрапити на театральний факультет у Харкові і врешті-решт опинився на півтора роки в естрадно-цирковому училищі.

poltavska-khvilia_xcwi/5rAqXivng.jpeg

Один із перших відомих образів Данилка став образ «народної провідниці», який він втілив у 1991 році у телепрограмі «Вибрики». Нещодавно Андрій опублікував перше кольорове фото Вєрки Сердючки тих часів.

poltavska-khvilia_xcwi/2sQqumDng.jpeg

Вєрку Сердючку він в перший раз показав 1 квітня 1993 року в «Гуморині». Вєрка була грубовата, але дуже весела. Героїня отримала саркастичний характер та відмінне почуття гумору.

У 1997 році вийшло «СВ-шоу», де Вєрка Сердючка вже була провідницею. Шоу транслювали на українських каналах. Крім самої Вєрки, була ще й її мама (Інна Білоконь) і Геля (Ольга Ліцкевич і Радміла Щеголева).

На початку 2000-их Вєрка Сердючка стала однією з найбільш затребуваних артистів. Данилко в цьому образі не лише продовжує кар'єру телеведучого,а й починає писати та співати пісні, які били всі тодішні рекорди.

У 2005 році Данилко намагавс відступити від образу Вєрки і випустив ліричний пісенний альбом під назвою «Після тебе». Але фанатам вже було складно розмежовувати актора від його героїні. Тож популярним цей альбом не став.

У 2007 році Сердючка, яку вважали не форматом для такого конкурсу, їде на Євробачення. Тут вона виконала на трьох мовах (українська, російська і англійська) пісню «Dancing Lasha Tumbai». Завдяки цій пісні європейські слухачі віддали Данилку друге місце.

Кар'єра Данилка злетіла ще на 10 років. Він брав участь у численних фільмах, записав багато нових пісень та навіть спробував себе у політиці. Проте до 2017 року він прийняв рішення відступати від образу Вєрки.

У 2018 році Данилко був відвертим: він розуміє, як глядачі скучили за Вєркою, але зараз вже важко витримувати шалений темп на концертах. «Все-таки вже не 20 років… Ми граємо в Сердючку, а не заграємося», — виправдовувався артист.

poltavska-khvilia_xcwi/u3sqXmv7g.jpeg

Команда Данилка привітала Андрія з днем народження.

«Любимо тебе, як ніхто інший. Дякуємо за постійне натхнення, а ще за невичерпне і непередбачуване почуття гумору», — йдеться в привітанні.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар