«З родини котячих»: Норвегія передає Україні 8 танків Leopard, а Німеччина запускає виробництво боєприпасів для вже переданих ЗРК Gepard

Норвегія надішле в Україну вісім танків Leopard 2 німецького виробництва та інше обладнання, повідомило у вівторок міністерство оборони цієї країни, інформує The Telegraph.

poltavska-khvilia_xcwi/sltGPOJVg.jpeg
70-річна Тамара Склярова тримає кота перед уламками будинку, в якому вона живе у частково зруйнованому внаслідок обстрілу Росією Куп’янська Фото: СЕРГЕЙ БОБОК / AFP

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про плани Норвегії надати Україні фінансову допомогу 7,3 млрд долірв.

У той же час, сьогодні стало відомо, що Німеччина відновить виробництво боєприпасів для ЗРК Gepard, що вже були відправлені в Україну. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив у вівторок, що Німеччина підписала відповідні контракти з компанією Rheinmetall.

«Ми швидко розпочнемо власне виробництво боєприпасів Gepard у Rheinmetall. Я дуже радий, що ми змогли гарантувати поставку цієї важливої частини ППО», — зазначив Пісторіус перед зустріччю з міністрами країн НАТО в Брюсселі.

Нагадаємо, що Німеччина протягом останніх місяців намагалася відшукати боєприпаси для зенітних гармат Gepard, які вона зняла з озброєння ще в 2010 році. Але оскільки це не вдалося, випуск вирішили запустити заново.

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар