За 2 тижні поліцейські Полтавщини виявили сто нетверезих водіїв

Протягом двох тижнів, з початку реалізації профілактичних заходів «Безпечні автомобільні дороги» (що стартували 20 липня), працівники секторів реагування патрульної поліції склали 100 протоколів відносно нетверезих водіїв. 

Як повідомив Максим Ахрамєєв, заступник начальника поліції Полтавщини, серед викритих порушників є такі, що сіли за кермо напідпитку не вперше.

Він уточнив: «З-поміж сотні водіїв, відносно яких складені протоколи, 10 осіб вже притягувалися до адміністративної відповідальності за аналогічне правопорушення. Причому 2 з них порушили закон у цьому році вже втретє». 
poltavska-khvilia_xcwi/mN05vKGnR.jpeg

За керування автомобілем напідпитку вперше суд може призначити 17 тисяч гривень штрафу та позбавити права керування транспортними засобами на 1 рік.

Якщо протягом року автомобіліста вдруге притягнуть до адмінвідповідальності, за скоєне йому доведеться заплатити вже 34 тисячі гривень та забути про кермо на 3 роки (адже суд позбавить права керування). Окрім того, є вірогідність, що  транспортний засіб можуть за рішенням суду оплатно вилучити — реалізувати на аукціоні, а отримані кошти повернути власнику.

Якщо водій втретє порушить Закон і керуватиме автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, штраф зросте до 51 тисячі гривень. Строк позбавлення права керування збільшиться до 10 років, а сам транспортний засіб конфіскують. Але цього разу вже безоплатно! 

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар