У Полтаві поліція вдруге затримала водія на мопеді, який їздив нетверезим

Спершу водія затримали із кристалічною речовиною, а вдруге він завантажив мопед до автівки та намагався втекти від поліціянтів.

Минулого тижня, патрульні помітили мопедиста, який рухався з порушенням правил дорожнього руху. Після зупинки мопеда, під час поверхневої перевірки у водія виявили пакетик з кристалічною речовиною, схожою на наркотичну. Ознаки наркотичного сп’яніння мав і сам водій, але від проходження медичного огляду у лікаря-нарколога він відмовився.

На водія було складено протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП та викликано слідчо-оперативну групу.

Ситуація повторилася за тиждень. Мопедист не відреагував на вимогу поліцейських зупинитися і почав втікати. Через перевагу у маневреності, з’їхав на ґрунтову дорогу по вулиці Інститутський проріз і зник з поля зору. Патрульні передали орієнтування всім екіпажам. Уже за кілька хвилин поліціянти виявили того самого мопедиста, який завантажив мопед в автівку Renault, сів у салон і авто почало рухатись. Після зупинки автомобіля, патрульні виявили у напіввантажному салоні авто мопед та його водія, який знову мав ознаки наркотичного сп’яніння. Утім жодних речовин при собі цього разу у нього не виявили.

На водія було складено протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар