За рік двох медиків Зіньківської громади забезпечили службовим житлом

Лікаря-анестезіолога Зіньківської центральної міської лікарні забезпечено службовим житлом. Раніше квартиру було придбано також для сімейного лікаря Зіньківського центру первинної медико-санітарної допомоги.

poltavska-khvilia_xcwi/Ku7WpaonR.jpeg
фото ілюстративне

Як повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук» перший заступник Зіньківського міського голови Олександр Тесля, таке рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Зіньківської міської ради, де члени виконкому підтримали одноголосно питання порядку денного щодо включення житлового приміщення до числа службових та видачу ордера на службове житло.

«Мова йде про придбану квартиру для лікаря-анестезіолога Зіньківської центральної міської лікарні. Вважаю, що свої плани та завдання на 2021 рік стосовно забезпечення двох медиків Зіньківської громади житлом виконано — дві квартири придбано», — зазначив Олександр Тесля.

Він нагадав, що у серпні цього року квартиру було придбано для сімейного лікаря Зіньківського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Тесля також запевнив, що в громаді продовжуватиметься робота, направлена на розбудову медичної сфери та залучення молодих спеціалістів.

Нагадаємо, що Чотирьом ветеранам російсько-української війни з Полтавщини куплять житло.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар