Чотирьом ветеранам російсько-української війни з Полтавщини куплять житло

Чотири АТОвця, які захищали суверенітет України, отримають житло за рахунок субвенції з держбюджету.

poltavska-khvilia_xcwi/0AqQHL2nR.jpeg
фото ілюстративне

Ще чотири АТОвця отримають житло з держбюджету. Про це стало відомо на комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких пільгових категорій осіб, а також членів їх сімей під головуванням заступника Полтавської ОДА Катерини Рижеченко.

В обласному бюджеті залишились нерозподіленими 961 тисяча гривень. Також обласний бюджет додатково профінансували на суму 210 тис. 134 грн. За ці кошти проведуть компенсацію одній сім'ї учасника АТО/ООС з-поміж осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи із Кременчука.

Загалом у цьому році 8 сімей учасників АТО/ООС з числа  осіб з інвалідністю внаслідок війни  І-ІІ групи отримають виплату грошової компенсації.

Враховуючи нерозподілений залишок та додатковий обсяг фінансування, субвенції достатньо для виплати у повному обсязі трьом представникам – із м. Кременчук, Лубенського району (Оржиці) та Полтави.

Нагадаємо, що за місяць на Полтавщині розгорнуть нові військові частини територіальної оборони

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Володимир
    11 груд.
    Російсько українська війна????!!!! А коли оголосили війну РФ???? Нафуя людям лапшу вішати!!!!!!!! Мамай молодець- не злякався сказати правду!!!!!!!!!
    Відповісти