Завищення цін на їжу для школярів — директорку КП «Добробут» хочуть відсторонити

22 серпня на засіданні комісії зі службового розслідування Полтавської міськради вирішили відсторонити директорку КП «Добробут» Катерину Гарбар через звинувачення у завищення цін на харчування дітей та переселенців Полтавської громади та монополістській співпраці з підприємцем Сергієнком.

Про це йдеться у трансляції засідання під головуванням секретаря Полтавської міськради Катерини Ямщикової.

За результатами засідання, комісія зі службового розслідування звернеться до правоохоронців за співпрацею, аби ці розкрадання бюджету розслідували профільні структури, у тому числі НАБУ.

Директорка підприємства Катерина Гарбар на засіданні звернула увагу, що через зміщення її з посади можуть зірватися закупівлі, які наразі у роботі, оскільки відповідальні люди, головна бухгалтерка та юристка, наразі у відпустці.

Члени комісії все ж одноголосно виступили за звільнення директорки й вирішили обрати тимчасового керівника «Добробуту» аби не було затримок у закупівлі продуктів для школярів та переселенців.

«Добробут» створили у 2021 році. Головний обов’язок новоствореного КП — забезпечувати функціонування шкільних їдалень у Полтавській громаді.

У більшості договорів КП «Добробут» обирали одного постачальника — полтавського підприємця Володимира Сергієнка.

Ще на етапі створення підприємство стало причиною сварок серед депутатів Полтавської міської ради. Раніше «Полтавська хвиля» вже розбиралася, що не так із КП «Добробут».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар