ЗСУ розбивають голодних і наляканих окупантів — зведення Генштабу людською мовою

Генеральний штаб Збройних сил України опублікував оперативні дані та зведення за добу 11 березня станом на 00:00 за Києвом. Перекладаємо з військової на цивільну.

poltavska-khvilia_xcwi/nXsI5RE7R.jpeg

🌊 🌊🌊

Так, у ЗСУ повідомляють, що ворожі літаки сьогодні намагались влаштувати провокацію, скинувши бомби з території України на білоруські селища Копані, Бухличі та Верхній Требежів. У результаті цього підступу ніхто не постраждав.

🌊 🌊🌊

Протягом доби близько шести ворожих літаків випустили десять крилатих ракет: деякі з них влучили в Луцьк, Івано-Франківськ та Дніпро. Як ми писали раніше, одну з таких ракет 11 березня збили на Полтавщині

🌊 🌊🌊

Ворогові немає що їсти і бракує пального. Командири в Москві та на фронтах не можуть налагодити додаткові поставки. Вкупі із постійними операціями зі знищення окупантів це призвело до того, що ворожі солдати бояться і хочуть додому. А воювати більше не хочуть.

🌊 🌊🌊

На Поліссі ворог більше не наступає — окопався в межах міст та сіл: Поліське, Кухарі, Бородянка, Андріївка, Мотижин, Гореничі, Буча, Демидів. Намагаються перегрупуватись, щоб вижити.

🌊 🌊🌊

На Сіверщині ворожі війська намагаються наступати в села Зазим'я та Вишеньки, Михайло-Коцюбинське та Шестовиця, щоб оточити Чернігів.

🌊 🌊🌊

На Слобожанщині вороги втомились і перепочивають. Зупинились коло міст Сєверодонецьк, Сватове, Купянськ, Велика Писарівка, Московський Бобрик та Лебедин. Наступати в них не виходить, тож намагаються стягнутись до Сум.

🌊 🌊🌊

На півдні та сході країни намагаються скорити Маріуполь та Сєвєродонецьк.

🌊 🌊🌊

По берегах Південного Бугу ворог зупинився на захоплених територіях і також не рухається. Намагаються деморалізувати Миколаїв, але він не здається.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар