ГПУ повідомила про спроби створення «Херсонської республіки»

Генпрокуратура почала досудове розслідування за фактом підготовки посягання на суверенітет України та створення так званої «Херсонської народної республіки» на кшталт «ЛНР» та «ДНР». Про підготовку до референдуму ще вдень повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань. Говорить окупанти телефонують депутатам з питанням чи готові вони співпрацювати з ними.

poltavska-khvilia_xcwi/Eti_rkE7g.png

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

poltavska-khvilia_xcwi/ca9d9kEnR.png

Херсонська обласна прокуратура відкрила за фактом посягання на територіальну цілісність України кримінальне провадження та веде відповідне досудове розслідування.

У повідомленні Генпрокуратури сказано, що правоохоронці документують всі воєнні злочини, які вчиняють чи готують збройні сили окупантів.

До слова Генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомляє, що на сьогодні вже задокументовано 1717 воєнних злочинів. Десять із них — на Полтавщині.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар