109-й мікрорайон Полтави знову може лишитись без тепла і гарячої води

Полтавська міська рада планує вийти зі складу засновників підприємства "Полтаватепло", яке цієї зими постачало тепло у 109-й мікрорайон. Відповідний проєкт рішення розмістили на сайті ПМР. Відтак є ризик, що «Полтаватепло» не зможе погасити борг перед «Полтаватеплоенерго», який на сьогодні становить понад 4,6 млн грн.

За його словами керівника «Полтаватеплоенерго» Олександра Олексенка, нині не зрозуміло як підприємство буде погашати борги, а позиція міста незрозуміла. Якщо Полтавська міська рада проголосує проєкт рішення про вихід зі співзасновників, «Полтаватепло» не зможе ні погасити борг, ні продовжити опалення 109-го району.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Євген Ричка говорить, що місто у 2021 році не знайшло коштів на «Полтаватепло» та необхідне обладнання, а отже не зможе продовжити його співфінансування. Раніше місто профінансувало «Полтаватепло» на 2 млн грн.

«Полтаватеплоенерго» власними силами опалювати мікрорайон не зможе, бо котельня на вул. Квітучій, 6 не має необхідних потужностей.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар