6 березня у Полтаві відбудеться засідання у справі Мамая

В Октябрському райсуді розглянуть справу Олександра Мамая про порушення основ нацбезпеки в умовах воєнного стану.

poltavska-khvilia_xcwi/DVgcsPbVg.png
Фото: «Полтавська хвиля»

Про це повідомили на офіційному сайті Октябрського районного суду.

Розглядатиме справу головуючий суддя Станіслав Киричок. Засідання у справі, відбудеться 6 березня об 11:00. Олександру Мамаю інкримінують порушення основ нацбезпеки в умовах воєнного стану через розголошення інформації про розміщення підрозділів ЗСУ, які не оприлюднював ані Генштаб, ані Міноборони.

У разі визнання вини у цій справі Олександр Мамай потрапить за ґрати. Загальний вирок складатиме суму вироків за обидві його справи: п'ять років ув'язнення за «справу домогосподарок» і вирок за порушення основ нацбезпеки в умовах воєнного стану.


Нагадаємо, 29 грудня СБУ повідомило про підозру меру Полтави щодо несанкціонованого поширення інформації про розміщення підрозділів ЗСУ. За даними слідства, фігурант поширив дані, які не розміщувалися у відкритому доступі ні Генеральним штабом ЗСУ, ні Міноборони.

Після цього справу Мамая кілька разів намагалися розглянути в Октябрському райсуді, проте це не дало ніяких результатів – судді брали самовідвід та відмовлялися обирати запобіжний захід голові Полтавської громади.

Врешті, Олександра Мамая не відсторонили від посади міського голови, втім, 1 березня обласна прокуратура передала справу про порушення нацбезпеки до суду. Її і розглянуть в Октябрському райсуді 6 березня.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар