70% відвідувачів полтавських секс-шопів — чоловіки

«Заходьте! Давайте я спершу проведу вам екскурсію», — нас зустрічає доглянута жінка в чорній туніці з паєтками. На її шиї виблискує золотий ланцюжок, на якому висить величезний кулон із символами. Із темним одягом та такою ж маскою контрастує біляве, завите у кучері волосся. Перше враження — приємна жінка, мабуть, їй би пасувало працювати адміністратором у готелі, ресторані або, наприклад, у салоні краси, словом, зустрічати гостей.

poltavska-khvilia_xcwi/fu7U6ho7g.jpeg
Яна

Але сьогодні вона зустрічає нас у секс-шопі «Сорано». Це невеличка дуже світла кімната, заставлена шафами із різноманітними девайсами для втіхи. І тут немає ні червоного світла, ні якихось вульгарних зображень, ні того, про що нам показують у всіляких «туалетних» комедіях — навпаки, у цьому місці не відчуваєш жодного дискомфорту.

«Мене звати Яна, — жінка просить поправити маску і продовжує: — Якщо ви соромитеся, просто послухайте мене. І поки ви звикнете до мого голосу, ви визначитеся зі своїми бажаннями».
poltavska-khvilia_xcwi/PN6Ue2TnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/OaPwe2ong.jpeg

Вона прямує до першої шафки, одразу біля входу. Там висять брелоки у формі статевих органів, різноманітні ігри для пар, компаній, які, за словами Яни, стали дуже популярні у період локдауну, та інша сувенірна продукція.

«Починаємо з легкого», — жартує Яна, проте не затримується біля цієї шафки. Веде до наступної:
«Йдемо по колу. Тут у нас представлені дві полички мастурбаційні для хлопчиків, дві полички анальних девайсів. Вони класифікуються за розміром, матеріалом, виробником. Також з віброелементами чи без».
poltavska-khvilia_xcwi/cvO9ehTnR.jpeg

На одній із поличок, там, де анальні девайси, лежать хвости. Одні більш схожі на натуральні, виглядають, наче справжні хвостики лисички. Інші — яскраві, а їх синтетичний ворс виблискує сірими фарбами під світлом лампи. Ціна — від 200 гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/3em_eho7R.jpeg

Там же, поруч, лежить продукція «для чоловічого здоров’я»: тобто масажери простати (від 530 гривень).

poltavska-khvilia_xcwi/4ZBlehT7R.jpeg
«Рано чи пізно всі пари приходять до БДСМ», — білявка показує ручкою направо, і погляд зупиняється на різноманітних шкіряних виробах. В очі кидається батіг з кількома «косами» (1100 гривень), наручники (518 гривень), вкриті шипами, та маски кішечок(736 гривень).
poltavska-khvilia_xcwi/kVtX6hT7g.jpeg

БДСМце форма сексуальних ігор, психосексуальна модель поведінки, ґрунтована на обміні владою між партнерами, обов'язковими принципами якої є безпека та добровільність. ... BD, або Bondage & Discipline (бондаж і дисципліна) передбачає зв'язування, обмеження рухів, рольові ігри, підпорядкування, приниження, покарання.

«Тут є девайси ручної роботи, китайські цехові також Ми продаємо свічки з воску для гострих відчуттів — вони не обпікають шкіру, тому під час прелюдій можна поливати партнера таким теплим воском( від 108 гривень). Також тут представлені мотузки для зв’язування по шибарі (156 гривень). Це спеціальна японська техніка», — розповідає Яна.
poltavska-khvilia_xcwi/dvzre2ong.jpeg

Шибарі японське мистецтво естетичного бондажу. У практиці використовуються в основному мотузки. Відмінними рисами є підвищена складність і естетичність обв'язок.

На коробці з шибарі зображена зв’язана дівчина. Мотузка обвила її руки, живіт, ноги… Чим більше дивишся на це зображення, тим більше сверблять зап’ястки — саме там, здається, мотузка впивається якнайсильніше.

Свербіж припиняється так само швидко, як і з’явився — зі споглядання відриває голос Яни. Вона вже стоїть біля сусідньої шафки.

«Тут у нас іграшки для пар (від 1500 гривень). Найдорожча коштує близько 16 000 гривень) Девайси різних виробників, проте найкраща фірма — Сатісфаєр. Гарантія на їхні вироби — 15 років. А раптом іграшка зламалася протягом року, їх не приймають на ремонт, а замінюють на нові. Тут же поруч у нас іграшки для жінок. Це віброкулі (від 245 гривень), які можна носити з собою у сумочці. Вони маленькі, зручні, їх можна використовувати будь-де: в літаку, в автобусі, в маршрутці, навіть у кабінеті начальника або перед нарадою, аби не так страшно було», — сміється Яна.

Вона плавно підходить до сусідньої шафки, яку відчиняє. Що помічаєш одразу: майже всі девайси у магазині сховані по коробках, але тут на одній із поличок — кілька без пакування. Це шафа з фалоімітаторами та вібромасажерами. Яна протягує руку до одного з них.

«Це тестери, їх можна торкатись руками. Вони дуже приємні на дотик і зовсім ні на що не схожі. А також дуже гарно виглядають у жіночих руках. Ось, спробуйте», — Яна передає чорне «щось» в руки кореспонденці.
poltavska-khvilia_xcwi/ph5ee2Tng.jpeg

І дійсно — на дотик прилад із гладкого, проте не слизького матеріалу, він не блищить, матовий. Схожий віддалено на гантельку, проте викривлену та із заокругленими кінцями. На одному із них — кнопка, оточена стразами.

«Натисніть», — кнопка натискається дуже легко,і пристрій одразу оживає.

Він вібрує так, що тремтить вся рука. Ціна — 2155. На інших його «колег» — від 645 гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/-2YgRoT7g.jpeg
«Багато покупців надають перевагу наближенню до реальності. Тому у нас популярні вироби із кібершкіри. Але є і такі, які хочуть, аби ні на що не було схоже. На кшталт того, що у вас в руках. Ми підбираємо для кожного ідеальний. Ціна фалоімітатора чи вібромасажера — від 600 до 5000 гривень». Також є і ті, які світяться в темноті.

Наступний ряд поличок — страпони (від 500 гривень до 2000) та помпи. Як зауважує Яна, перший різновид призначений для пар «дівчинка-дівчинка» або «дівчинка-хлопчик» з поправкою на те, що прилад одягає саме дівчинка і вона займатиме активну позицію. Помпи ж призначені для чоловічого здоров’я. Вони допомагають збудитися або ж навіть трохи збільшити піструна. Якщо ж у чоловіка є певні комплекси, тут він може знайти і накладки на член, які збільшать розмір до бажаного. Такі є з віброелементами та без. Утримувати ерекцію допомагають і ерекційні кільця, проте їх використовувати можна не більше 20 хвилин, аби не нашкодити чоловіку.

poltavska-khvilia_xcwi/0IAkgTo7R.jpeg

Для жіночого здоров’я магазин пропонує спеціальні кульки для тренування м’язів розкішниці та виконання вправ Кегеля. Основна задача цих вправ у тому, аби привести в тонус м’язи тазового дна і запобігти низці гінекологічних й урологічних хвороб, як, наприклад, нетримання сечі, опущення матки тощо. Ціна таких виробів — від 412 гривень.

«Це дуже показано для жінок, що народжували. Та у період клімаксу», — розповідає Яна.

Наступні три шафи — білизна та одяг. Тут представлені різні розміри для худих та повних жінок, також це можна одразу приміряти: у магазині є відгороджена примірочна якраз для таких випадків. До слова, як наголошує Яна, приміряти можна виключно одяг, але ж не бодісітки, не панчохи і щось більш інтимне. «Спробувати» якийсь із девайсів заборонено.

poltavska-khvilia_xcwi/Ej6zRTonR.jpeg

Також у магазині можна придбати інтимну косметику, лубриканти, презервативи та аромаолії.

poltavska-khvilia_xcwi/TsBigTT7R.jpeg

Як із гігієною?

«Якщо покупець хоче ознайомитися із девайсом ближче, я надіваю спеціальні рукавички і дістаю з коробки. Буває й так, що хтось ненароком вхопиться. Тоді ми обробляємо спеціальним клінером пристрій, аби вбити всю можливу небезпеку. Клієнтам також пропонуємо придбати клінери для іграшок. Але також можна купити в аптеці Хлоргексидин чи Мірамістин. Їх можна використовувати і для знезараження іграшок. Для всіх клієнтів ми даємо роздруківку, де описані всі можливі клінери та рекомендації».
poltavska-khvilia_xcwi/W3GWRTo7R.jpeg

Як з відвідувачами справи? Чи популярний магазин у Полтаві?

«Зараз з торгівлею у всіх не дуже, хоч це з одягом, хоч із секс-товарами. Проте до нас заходять. Залежить навіть від дня тижня. Особливо багато клієнтів на вихідних та після шостої години вечора. Я відкрию вам великий секрет: сексом займаються всі. Інше питання — як», — розповідає Яна.

За її словами, багато пар, які вирішили урізноманітнити своє статеве життя, приходять вперше і соромляться. Тоді Яна влаштовує екскурсію, і поки та триває, люди потроху розслабляються.

«Серед клієнтів — 70% чоловіки. Приходять і парами, але жінки дуже рідко. Більше того, навіть фалоімітатори чи інші іграшки для жінок приходять обирати їх партнери. Оскільки чоловіки знають, де треба “допрацювати”, розуміють свої можливості і хочуть покращити секс частіше».

За словами Яни, найчастіше купують лубриканти, віброкулі, віброкільця і якісь парні іграшки.

poltavska-khvilia_xcwi/p03WRTT7R.jpeg

Як вказує Яна, вистачає й дивних клієнтів.

«Хоч б раз на місяць бувають клієнти з відхиленням на сексуальному ґрунті. Вони просять поміряти іграшку прямо в магазині. Я завжди намагаюся лояльно “викрутитися” і кажу, що людина може з задоволенням використати іграшку, але вже після придбання і в себе вдома. Також є чоловік, який півтора року щомісяця приходить, дивиться на мастурбатори, але ще жодного разу не придбав. Я його вже впізнаю, і щоразу розповідаю про новинки. Обов’язково, кожну зміну приходять люди, які приходять подивитися, посміятися. Неподалік, у нашому торговому центрі столи із шахами, куди щовечора приходять діти. І іноді вони розважаються тим, що заглядають до мене з різними питаннями. Я намагаюсь не впускати. Питають всяке: чи не соромно мені тут працювати, чи є полуничні презервативи. Крикнуть і тікають».
poltavska-khvilia_xcwi/3k_GgoTng.jpeg

Спершу я та фотограф «Полтавської Хвилі» відчували себе трохи зніяковіло. Проте з плином розмови усе більше зацікавлювалися та розслаблялися. Так само, мабуть, відбувається з клієнтами.

Наприкінці розмови Яна наголосила: у сексшопі ніхто вас не осудить. Навпаки — з радістю допоможе виявити те, що принесе задоволення. Саме тому приходьте. Навіть просто поговорити.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, який секс після пологів.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар