Без журналів та щоденників: як Полтавщина забезпечуватиме «дистанційку» для школярів

У школах Полтавщини запроваджуватимуть електронну систему управління.

poltavska-khvilia_xcwi/sGQfHSz4g.jpeg

Відповідний меморандум днями підписала Полтавська обласна військова адміністрація із дочірнім підприємством литовської компанії NEVDA – ТОВ «АЙТІ ПРО». Підприємство запроваджуватиме електронну систему управління процесами в школах, забезпечить їхню цифровізацію та модернізує організацію стаціонарного та дистанційного навчального процесу.

«Підписання цього меморандуму дуже важливе для нас. В умовах постійних ракетних атак з боку росії батьки не згодні водити дітей до школи. За результатами опитування, 75% батьків бажають, щоб в умовах війни навчання в школах було дистанційним. Це складний процес: має бути інтернет, усі технічні засоби і якісна платформа в усіх закладах освіти. Їх на Полтавщині 533», – розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

За словами Луніна, Полтавська адміністрація почала шукати електронні платформи, які б спростили роботу системи освіти та забезпечили якісне дистанційне та стаціонарне навчання. Електронна платформа повинна була вирішити проблеми усіх учасників процесу, бути функціональною для вчителів, зручною і корисною для учнів. 

На запит ПОВА до розробників систем відгукнулося ТОВ «АЙТІ ПРО» – підприємство, яке є лідером литовського ринку ІТ-послуг для органів влади з 30-річним досвідом роботи. Їхня команда розробила електронну систему управління процесами в навчальному закладі «Моя Школа». Крім того, розробники програми дозволили на час воєнного стану використовувати цю систему абсолютно безкоштовно.

За словами директорки, ТОВ «АЙТІ ПРО» Анни Суржи, при використанні платформи не треба витрачати час на носіння журналів, щоденників, планів. Усе це зберігатиметься в одному місці, до якого є доступ з будь-якої точки світу та в будь-який час.

Програмний комплекс «Моя Школа» рекомендований до використання Міністерством освіти і науки України, має позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо її відповідності вимогам законодавства для учнів та педагогів, експертний висновок про відповідність засобів захисту інформації усім нормативним та технічним вимогам.

Як зауважив Дмитро Лунін, завдяки цій програмі Полтавщина зможе забезпечити дистанційне навчання.

Нагадаємо, волонтери з Німеччини передали три машини полтавським військовим.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар