Безвіз знову в дії: Франція пускатиме невакцинованих українських туристів

Франція дозволила невакцинованим людям в'їжджати з України зокрема з туристичною метою. Це сталося на тлі аналогічного рішення низки інших країн ЄС.

Про це свідчить інтерактивна мапа МЗС України.

Українці тепер можуть в'їжджати без обмежень, якщо вони щеплені вакцинами, визнаними Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволеними для використання на території Франції.

poltavska-khvilia_xcwi/C1xF5cWng.png

Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield). Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Утім потрапити до Франції можна також і без «ковідного» сертифіката. Потрібно лише пред'явити результат ПЦР-тесту зробленого за останні 72 години або ж тесту на антитіла — за останні 24 години.

Всі свіжі новини Полтавщини тут: https://t.me/poltavawave

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар