Доньку Іллі Киви звільнили з посади у міській раді Полтави, - джерело

Катерина Кива, донька екс-нардепа Іллі Киви, який перебуває у міжнародному розшуку за підозрою у держзраді, білше не очолює Департамент з питань реєстрації Полтавського міськвиконкому.

Про це "Полтавській хвилі" стало відомо з власних джерел у міській раді.

poltavska-khvilia_xcwi/aNqgtuEnR.jpeg

Зокрема у міській раді зауважують, що відповідне розпорядження міського голови уже підписане.

Нагадаємо, що донька нардепа Іллі Киви, якого нині підозрюють у державній зраді очолювала департамент з питань реєстрації. Олександр Мамай говорив, що може звільнити Катерину Киву тільки за її власним бажанням.

Сам Ілля Кива, починаючи із січня, перебуває за кордоном. З початку війни — у Росії, де неодноразово висловлювався на підтримку дій ворожої армії та війни в Україні. Ще 15 грудня в ефірі російської пропагандистки Скабєєвої він хвалив Путіна і кликав «звільнити Україну», а на передодні Нового року в ефірі тієї ж пропагандистки закликав об'єднати Україну з мордором, фактично закликаючи до руйнування суверенітету України.

Крім того, за інформацією інтернет-видання "Полтавщина", яке посилається на міського голову Олександра Мамая, заяву про звільнення з посади директора КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» Полтавської міськради також написав Денис Верещака з проросійської партії ОПЗЖ, діяльність якої призупинена рішенням РНБО. За інформацією видання, Верещака є співмешканцем Катерини Киви.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар