Футбольний скандал: росТВ цензуруватиме форму української збірної

На Росії обурилися через нову форму збірної України з футболу: закликають УЄФА її заборонити. Передусім, росіянам не сподобалося, що на новій формі наших футболістів окуповані території Донбасу, Луганська та Криму належать Україні. Гендиректорка російського МатчТВ Тіна Канделакі навіть заявила, що канал цензуруватиме форму в ефірних трансляціях, щоб уберегти психіку "сограждан".

Збірна України з футболу презентувала нову форму, на якій є надпис «Слава Україні!» та контур мапи нашої країни. У Державній думі Росії закликали УЄФА цю форму заборонити.

А ось депутат Державної думи Росії Дмитро Свищов, якого цитує видання «Чемпионат», узагалі закликав УЄФА заборонити Україні виступати в такій формі.

Гендиректорка російського МатчТВ Тіна Канделакі у своєму телеграм-каналі написала «Таким чином, футбольний турнір стає ареною політичних розбірок». У своєму твітері вона також повідомила, що МатчТВ цензуруватиме форму української збірної під час трансляцій, «Збірна України зробила підлий і провокаційний вчинок, зобразивши на своїй формі території Криму і незалежних ДНР і ЛНР як суб'єктів України. Це шокувало весь російський народ і збірну». Утім зараз такого твіту на офіційній сторінці Канделакі немає.

А от посольства США та Британії нову форму збірної України підтримали.

«Нам подобається нова форма. Слава Україні!», – написала на своєму твіттері пресслужба посольства США у Києві.

«Нам теж подобається!», — відповіла пресслужба Британського посольства в Києві в коментарях до твіту.

Союз європейських футбольних асоціацій затвердив нову гральну форму збірної України з футболу для чемпіонату Європи 2020 року, на якій зображені кордони країни, що включають Крим.

«Футболку збірної України (та решти команд) на Євро-2020 УЄФА затвердив відповідно до чинних правил екіпіровки», – повідомили в пресслужбі УЄФА.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар