Збірна України з футболу розгромила збірну Кіпру

Збірна України у товариському матчі перед стартом чемпіонату Європи з футболу розгромила команду Кіпру з рахунком 4:0.

Примітно те, що українська збірна виграла поєдинок у нещодавно представленій новій формі.

Матч пройшов 7-го червня, у Харкові. Відомо, що Українська асоціація футболу, відповідно до рекомендацій МОЗ України, взяла до уваги всі чинні протоколи та забезпечила присутність глядачів на стадіоні. Але, все-таки, з певними обмеженнями:

• дотримуватися соціальної дистанції не менше 1-го м;
  • у межах периметру стадіону весь час носити маску;
  • мити та дезінфікувати руки при кожній можливості;
  • не займати інше місце, ніж те, яке вказане у квитку та інші обмеження, які діють під час карантину.

Щодо матчу: синьо-жовті не мали жодних проблем. Гра пройшла рівно, виважено та з великою кількістю гострих моментів. Таких в української команди було більше десятка.

У першому таймі збірна відзначилась двома гольовими пенальті: забив Андрій Ярмоленко на 37 хв та Зінченко на 45-й.

Другий тайм був не настільки видовищний на моменти, але наша збірна змогла реалізувати ще 2 моменти та зарахувати в свій актив ще 2 голи.

На 59-й хвилині матчу рахунок на табло став 3:0 на користь синьо-жовтих. А вже на 65-й хвилині Ярмоленко вдарив з 17 метрів і влучив у кут воріт.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи, який стартує 11 червня, збірна України зіграє в групі С проти національних збірних Голландії (13 червня), Північної Македонії (17 червня) та Австрії (21 червня).