Як на Полтавщині відзначатимуть Великдень — Лунін

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін роз'яснив ситуацію зі святкування Великодня та освячення пасок.

poltavska-khvilia_xcwi/hvJAbVQnR.jpeg

Дмитро Лунін у своєму телеграм-каналі пояснив які обмеження діятимуть на Великдень.

Отже, Лунін запевнив, що полтавців не «зачинятимуть» оп домівках на три дні. Військова ситуація на Полтавщині дозволяє цього не робити. Транспорт курсуватиме, працюватимуть магазини та кафе.

Однак начальник ОВА наголосив на дотриманні комендантської години, яка, нагадаємо, з 21 квітня триватиме з 22:00 до 05:00.

І стосовно обмежень: у ніч на Великдень та протягом 24 квітня богослужіння відбуватимуться лише всередині храму та без вірян. В храмі можуть перебувати до 10 осіб, які забезпечуватимуть проведення служби. Тобто під час комендантської години нікому перебувати в церквах та храмах не можна.

Також Лунін наголосив, що освячувати паски можна. За умови завершення комендантської години та відсутності повітряної тривоги, без скупчення людей:

«Ситуацій, коли віряни вишикуються навколо церкви у кілька рядів, не має бути. Дотримання обмежень контролюватимуть ТрО та поліцейські патрулі».

Начальник ОВА пояснив, для чого необхідні такі обмеження:

«Скупчення людей на відкритій місцевості, не дай Боже, під час обстрілу – це найстрашніше. Немає де заховатися. Ні храм, ні його підвал всіх не вмістять. Ми отримуємо велику кількість людей одночасно в одному місці. А що буває, коли росіяни стріляють по цивільних обʼєктах, всі ми бачили на вокзалі в Краматорську».

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар