На Полтавщині діти-переселенці власноруч готували великодні смаколики для українських захисників

Діти власноруч готували паски, великодні пряники та крашанки. Невдовзі ці смаколики передадуть захисникам України.

poltavska-khvilia_xcwi/cVGk2VQnR.jpeg

Ініціативу проявили поліцейські з Миргородщини та Лохвиччини, які 10 дітей з Харківщини та Сумщини, які тимчасово проживають на території району, до виготовлення великодніх смаколиків. Про це повідомляють у пресслужбі ГУ НП у Полтавській області.

poltavska-khvilia_xcwi/Iydkh4QnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/AdJz24Q7g.jpeg

Ласощі для захисників виготовляли у творчій студії «MAMALENA». Її засновниця та родина з початку повномасштабного вторгнення росії на українську територію безкоштовно навчають дітей кондитерської справи.

poltavska-khvilia_xcwi/cCwz24w7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/kjwzh4w7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/xjQk24Qng.jpeg
Альона Смірнова та Карина Шагаєва

Як зазначила Карина Шагаєва, інспекторка сектору ювенальної превенції Миргородського райвідділу поліції, фахівці студії долучать виготовлену здобу та крашанки до пасхальних кошиків, призначених для військових ЗСУ, а також діток, які опинилися у складних життєвих обставинах. За дорученням маленьких «пекарів», зібрані з натхненням та любов’ю пасхальні дари інспекторка планує передати військовим.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар