Кохання проти забобон: скільки пар на Полтавщині побралися у п’ятницю 13

Поєднання цієї дати та дня тижня здавна трактували по-різному. Одні впевнені, що п’ятниця 13 віщує щастя та є гарним часом для початку важливої подорожі, інші навпаки, з особливим острахом та обережністю проводять цей день.

Кожна доба року може бути, як казково щасливою, так і принести негаразди — все залежить від того, з яким настроєм та намірами її розпочати.

Ось, наприклад, молодята, котрі впевнені, що їхньому коханню вигадані прикмети не стануть на заваді, розпочали вчора, у п'ятницю 13, свій день з візиту до відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Так, щастя від створення родини та блиск в очах рідної людини допомогли 29 парам молодят Полтавщини не звертати увагу на забобони та здійснити свою мрію саме в п’ятницю 13.

Варто зазначити, що цього дня стосунки 9 пар молодят були засвідчені за допомогою сучасного сервісу від Мін’юсту «Шлюб за добу». До речі, завдяки цій послузі свідоцтва про створення сім’ї з’являються набагато швидше, адже для цього потрібно всього 24 години та одна заява.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар