Мамай закликав полтавців економити пальне

Міський голова Полтави Олександр Мамай закликав водіїв економити пальне, а за можливості пересідати на громадський транспорт.

poltavska-khvilia_xcwi/cC2RiTlng.jpeg

Про це стало відомо 6 травня з телеграм-каналу Олександра Мамая.

За словами мера, це тимчасові заходи, доки вирішується питання із налагодженням логістичних маршрутів доставки пального в Україну:

«Держава у першу чергу дбає про забезпечення пальним наших воїнів, медиків, правоохоронців. Нам потрібно, щоб критична інфраструктура працювала. Армія і економіка у нас в пріоритеті».

Додамо, що 4 травня, міський голова Кременчука Віталій Малецький закликав водіїв від використання особистих автівок. Начальник Полтавської ОВА пояснив, що такої заяви не робив, аби не підвищувати попит:

«Коли зробив Кременчук, Київ та інші міста такі заяви, то одразу ажіотаж ще більше піднявся. Я не робив, щоби не закликати до ажіотажного попиту».

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар