На Полтавщині обіцяють знизити дефіцит пального

Наразі в області є дефіцит пального. Це пов'язано з ажіотажним попитом та припиненням роботи Кременчуцького НПЗ. Дефіцит пального обіцяють знизити вже наступного тижня.

poltavska-khvilia_xcwi/ERmcQ5_ng.jpeg

Про це повідомив 5 травня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За словами Луніна, дефіцит пального викликаний з двох причин. По-перше, це ажіотажний попит. По-друге, це знищений Кременчуцький НПЗ.

«На сьогодні ця ситуація знаходиться на контролі Уряду. Нас запевняють, що протягом тижня це питання буде вирішене і вже наступного тижня зможуть наповнити ринок палива на такому рівні, що не треба буде стояти у великих чергах за пальним», — сказав начальник ОВА.

Водночас транспорт критичної інфраструктури (швидка медична допомога, поліція, ЗСУ, ДСНС) забезпечений пальним. Проте є із паливом є проблеми в аграріїв.

Також, 4 травня, міський голова Кременчука Віталій Малецький закликав водіїв від використання особистих автівок. Начальник Полтавської ОВА пояснив, що такої заяви не робив, аби не підвищувати попит:

«Коли зробив Кременчук, Київ та інші міста такі заяви, то одразу ажіотаж ще більше піднявся. Я не робив, щоби не закликати до ажіотажного попиту».

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар