«Ситуація з пальним на Полтавщині складна, але контрольована» — Дмитро Лунін

Полтавська область зазнала ракетних ударів з боку росії. Так, у Полтаві, Миргороді та Кременчуці знищили деякі інфраструктурні об'єкти. Через удар по кременчуцькому НПЗ ситуація з пальним в області нині складна, але контрольована.

poltavska-khvilia_xcwi/wF3YsM87R.jpeg

Про це на брифінгу для журналістів заявив начальник полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Загалом ситуація важка, але вона контрольована. Що стосується армії, аграріїв та економіки — палива вистачає. Що стосується населення — то ситуація має дефіцитні моменти по деяких заправках, але запевняю — не треба панікувати. Ситуація контрольована».
«Хоча всі бачать що останніми тижнями наносять удар по паливно-мастильним складам всієї країни».

Дмитро Лунін зауважив, що аграрії на Полтавщині запасливі. Вони запасаються паливом заздалегідь. Деякі проблеми є, але вони штучні і вирішуються.

Раніше ми писали, що 7 квітня голова Полтавської облради Олександр Біленький проведе етер «Вінілосховища» з головою Полтавської ОВА Дмитром Луніним.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар