«Ми завдаємо окупантам таких втрат, яких вони не бачили й в найстрашнішому сні» — Зеленський

Звернення Президента України Володимира Зеленського від ранку 5 березня.

Володимир Зеленський звернувся до українців у відеозверненні.

Головне зі звернення:

  • Президент розповів про постійну взаємодію з президентами Франції та Польщі;
  • Вдалося не допустити гуманітарної кризи на кордоні, щоб тисячі дітей і жінок отримали гідне ставлення. Незалежно від того, якої вони національності, віри та скільки в них грошей;
  • «Ми вже думаємо про майбутнє для українців після війни. Як відновити наші міста та економіку», — наголосив Зеленський;
  • 74% американців за безпольотну зону і «закриття неба» над Україною.

Також Зеленський акцентував на військових діях та втратах Росії на війні:

«Ми завдаємо окупантам таких втрат, яких вони не бачили й в найстрашнішому сні. Російська армія не вийшла на заплановані рубежі. Але вийшла на 10000 загиблих військових. Солдатів, яким навіть не змогли пояснити за що вони йдуть воювати. Український народ чинить спротив і там, де окупантам ненадовго вдалося пройти».

Також Зеленський висловив захоплення українським народом та наголосив, що беззаперечно вірить у нашу перемогу:

«Я захоплююся кожним українцем, кожною українкою, які протестують, які беруть сьогодні наш прапор і показують російським військовим, що вони програють. Програють обов'язково. Бо неможливо виграти у людей, які без зброї в руках зупиняють військову техніку. Які відмовляються брати що завгодно із рук окупантів. Яким складно, яким небезпечно, але вони не втрачають гідність. І ніколи не втратять. Молимося за наших військових, допомагаємо нашим цивільним, працюємо заради миру».

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Слава Україні!

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар