"На базарі всього вдосталь": скільки коштують продукти на ринку Полтави (відео)

Полтавський ринок продовжує працювати попри війну. Продавці кажуть, що ціни на продукти не підвищуватимуть. У середньому, станом на 5 березня, за кілограм курячого м'яса треба сплатити 80 грн, за м'ясо свинне — 120 грн, за яйця — 35 грн/кг, а гречку 50 грн/кг.

poltavska-khvilia_xcwi/m5fLiALng.jpeg

Про це стало відомо з телеканалу ІРТ.

Продавчиня м'яса Юлія приїжджає на ринок з Диканьки. За її словами ціни суттєво не підвищились: деяке м'ясо здорожчало на 5 грн, а сало на 10 грн. Продавчиня продає м'ясо за такими цінами:

 • балик — 130-140 грн;
 • ребро — 100-120 грн;
 • ошийок — 140 грн;
 • почеревина — 130-140 грн.
«Ціни які були, такі й залишилися. Не хвилюйтеся, приходьте скупляйтеся. На базарі всього вдосталь», — каже Юлія.

Продавчиня Лариса продає м'ясо із Дніпра, яке привозять майже щодня. За її словами, ціни піднялися приблизно на 1-2 грн.

Водночас ціни на сири збільшилися на 5-10%. Проте продавці запевняють, що асортимент не зменшився:

«Продукція "Комо" із Західної України. Є імпорт. Масло є. Поки все є. Найближчі дні дефіциту ніякого не буде», говорить продавчиня сирів Світлана.

Тепер щодо цін на яйця. Продавчиня Юлія говорить, що яйця були від 25 грн до 43 грн. Проте наразі поставки з Сумської області немає, тому торгують фермерським яйцем з-під Машівки.

На ринку молочної продукції вдосталь. Усе привозять у місто з області.

Наразі крупи та макарони допродують зі складу. Проте продавці говорять, що через кілька днів на ринок привезуть усі крупи, макарони, цукор та борошно.

«Поставки будуть, але можливо це не буде сьогодні, не завтра. Уже післязавтра будуть крупи, борошно, пообіцяли нам макарони. Панікувати не треба, все буде», — розповіла продавчиня Надія.

Ціни на овочі поки не підвищилися, однак у кожного продавця різниця у 2-3 грн. Наразі картоплю можна купити за 10-12 грн, а цибулю за 15-18 грн.

Загалом на ринку такі середні ціни на продукти:

poltavska-khvilia_xcwi/Qvhoi0L7R.jpeg
Середні ціни на продукти станом на 5 березня

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
 • SD
  S D
  5 бер.
  Спасибо
  Відповісти